CASE STUDY: Producent kartonów

Idealna strategia, która potwierdziła nasz profesjonalizm i wiedzę.

OPIS

Firmy zajmujące się produkcją kartonów na wymiar oferują wszechstronne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. 

WYZWANIA

Zanim Klient wszedł w współpracę z naszą agencją, nie reklamował swojego produktu w internecie. Nie spodziewał się, że taka platforma jak Facebook, może być dobrym miejscem do pozyskania nowych Klientów.

Postanowiliśmy pokazać mu, jakie daje możliwości. Klientowi zależało na właścicielach sklepów internetowych z dużą ilością wysyłek miesięcznie. 

ROZWIĄZANIE

W pierwszej kolejności Klient zdecydował się na stworzenie u nas sklepu internetowego. W między czasie wykupił wizytówkę w serwisie www.tuznajde.pl, która dostarczyła mu wielu nowych Klientów z całej Polski.

 

Jednak, strzałem w dziesiątkę okazały się kampanie leadowe, które wygenerowały ponad 2225 zapytań właścicieli sklepów internetowych o współpracę z naszym Klientem.

BRANŻA: Producent kartonów

ZASIĘG DZIAŁANIA: Polska

EMISJA REKLAM: Facebook, Instagram, Audience Networkm, www.tuznajde.pl

Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Jesteśmy gotowi do współpracy, a zespół naszych spechalistów z pewnością stanie na wysokości zadania. 

Kluczowe wyniki kampanii

Liczba pozyskanych kontaktów

0

Liczba Reakcji i Zapisanych Postów

0