CASE STUDY: Leasing Pracowników

OPIS

Leasing Pracowników stanowi idealne rozwiązanie, które doskonale odpowiada potrzebom współczesnych firm, borykających się z zatrudnieniem. Pomaga w uzupełnieniu chwilowych braków kadrowych, zwłaszcza w okresach sezonowych. 

WYZWANIA

Największym wyzwaniem przy branżach zajmujących się rekrutacją lub pośrednictwem pracy jest znalezienie odpowiedniej grupy docelowej w sektorze biznesowym. Dodatkowo oferty pracy, są  traktowane na platformach społecznościowych jako reklamy specjalnej kategorii i niestety zawężają one możliwości targetowania dostępne dla innych branż.

ROZWIĄZANIE

Ostatnimi czasy, Facebook wprowadził obostrzenie w reklamowaniu ofert pracy. W związku z tym istnieje duży problem podczas kierowania reklam tylko na wybrane branże. Postawiliśmy więc na jasny przekaz grafik reklamowych. Dosadna komunikacja na temat obsługiwanych branż oraz szczegółowy formularz kontaktowy, pozwoliły w większości wykluczyć niechcianych kontrahentów.

Branża: Leasing Pracowników

ZASIĘG DZIAŁANIA: Polska

EMISJA REKLAM: Facebook, Instagram, Audience Network

Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Jesteśmy gotowi do współpracy, a zespół naszych spechalistów z pewnością stanie na wysokości zadania. 

Kluczowe wyniki kampanii

Liczba pozyskanych kontaktów

0