CASE STUDY: Kancelaria Adwokacka

Nie tylko skutecznie pozyskujemy nowych klientów oraz obniżamy ich koszty. Przede wszystkim pomagamy Kancelariom zwiększyć ich widoczność w social mediach przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalizmu i powagi wykonywanego przez nie zawodu.

OPIS

Naczelna Rada Adwokacka 26 maja 2023 roku, otworzyła się na nowe, szersze możliwości reklamowania odpowiadając na potrzeby współczesnego rynku i świata digital.

Dla kancelarii adwokackich, wykorzystanie tych narzędzi stanowi okazję do wyróżnienia się na rynku, budowania silnej marki oraz zwiększenia widoczności usług, zawsze w pełnym poszanowaniu etyki zawodowej.

WYZWANIA

Wyzwaniem klienta z tej branży jest nie tylko odnalezienie się w miarę nowej dla niego płaszczyźnie przekazu, ale przede wszystkim zrozumienie zachowania Klienta online oraz odpowiednie dostosowanie swojej komunikacji.

W przypadku tego konkretnego Klienta, dotychczasowa słaba widoczność w mediach społecznościowych oraz brak długoterminowej strategii przyczyniały się do tego, że większość płatnych rezerwacji pochodziła z zewnętrznych platform, generując dodatkowe koszty prowizyjne.

ROZWIĄZANIE

Wykorzystanie nowych narzędzi komunikacji jest niezbędne do wyróżnienia się na rynku, budowania silnej marki oraz zwiększeniu widoczności usług, zawsze w pełnym poszanowaniu etyki zawodowej. Działania marketingowe, takie jak udostępnianie treści edukacyjnych, informowanie o osiągnięciach w połączeniu z profesjonalnie tworzonymi płatnymi kampaniami online budują zaufanie Klientów i umacniają pozycję Kancelarii na rynku prawniczym. Połączyliśmy strategie brandingowe z wykorzystaniem kampanii leadowych. Nie tylko do zwiększyliśmy tym świadomości marki, ale również pozyskaliśmy nowych Klientów na ciągle powiększającą się ofertę Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka

ZASIĘG DZIAŁANIA: Polska

EMISJA REKLAM: Facebook, Instagram, Audience Network

Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Jesteśmy gotowi do współpracy, a zespół naszych spechalistów z pewnością stanie na wysokości zadania. 

Kluczowe wyniki kampanii

Liczba zgłoszeń klientów

0

Obniżenie kosztu kontaktu o

0 %