O nas

Nasza firma powstała po to, aby dostarczać najlepsze produkty reklamowe w konkurencyjnych cenach. Stale doskonalimy ofertę, dzięki czemu nasi Klienci mają więcej czasu na rozwój swojego biznesu, podczas gdy my zapewniamy kompleksową obsługę marketingową. Dowiedz się kim jesteśmy, jak pracujemy i dlaczego możesz nam zaufać. Jeżeli będziesz mieć do nas jakiekolwiek pytania, zawsze możesz napisać lub zadzwonić. Jesteśmy przekonani, że Reverse Marketing to odpowiedni partner dla Twojego biznesu.

Informacje o Reverse Marketing

Kim jesteśmy?

Reverse Marketing tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Oferowane produkty znamy doskonale zarówno od strony sprzedażowej, jak i produkcyjnej. Dzięki temu stworzyliśmy ofertę, która odpowiada na faktyczne potrzeby małych i średnich firm w Polsce. Wierzymy w to co robimy i wiemy, że to działa.

Jak pracujemy?

Nasza filozofia opiera się przede wszystkim na oferowaniu produktów reklamowych, których efekty potwierdziliśmy w praktyce. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy strategię dopasowaną do potencjału danej firmy, jej wielkości, zasięgu działania itd. Budujemy relacje na zrozumieniu i wzajemnym zaufaniu, dlatego o wszystkim mówimy jasnym i zrozumiałym językiem. Nie chcemy Cię czarować. Chcemy zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.

Naprawdę możesz nam zaufać

Nie obawiamy się o rezultaty naszych prac, dlatego możesz nam zaufać. Nie oczekujemy, że od razu podpiszesz z nami umowę na długi okres. Jeżeli chcesz – możesz wypróbować nasze rozwiązania przez krótszy czas, aby przekonać się, że one naprawdę działają. Zawsze możesz liczyć na uczciwe odpowiedzi z naszej strony. Powedz nam co chcesz osiągnąć, a my odpowiemy czy jest to możliwe i w jaki sposób wspólnie dotrzemy do celu.